Müşteri Hizmetleri;

0534 041 93 97

Bize Yazın;

bilgi@ankaraevtemizlik.com

WhatsApp'dan Bize Yazın!
TR
WhatsApp'dan Bize Yazın!

Bağlıca İnşaat Sonrası Temizlik

Bağlıca İnşaat Sonrası Temizlik,Bağlıca İnşaat Sonrası Temizlik,Bağlıca İnşaat Sonrası Temizlik,ev ofis villa temizliği,halı koltuk temizliği,dolu ve boş ev temizliği,İnşaat sonrası temizliğini işinde uzman bir temizlik firmasına bırakmak büyük kolaylık sağlayacaktır. Temizlik firmaları tecrübeli olduğu için inşaat sonrası temizliği kolayca halleder. İnşaat sonrası temizliğinde çoğu ekipman bir kere kullanacağı için temizlik firması tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Sadece bir kez kullanılacak malzemelerin satın alınması müşteri için gereksiz bir mali yük haline gelir.Temizlik firmaları araştırılmalıdır. Profesyonel İnşaat sonrası temizliği firmalarından biri tercih edilmelidir.

İnşaattan kalan büyük çöpler toplanmalıdır. Büyük çöplerin olduğu ortamda detaylı bir temizlik yapılamaz.

İlk olarak duvarlar temizlenmelidir. Banyo ve mutfak fayanslarındaki kirler su değdirilmeden kuru şekilde tül benzeri bir bezle silinir. Daha sonra temizlik kimyasallarıyla fırçalanarak temizlenir.

Sonrasında pencereler temizlenir. Camlar ve çerçeveleri silinir. Pencerelerin çerçevelerinde bulunan bantlar dikkatle temizlenmelidir. Kesici ve delici bir alet kullanmamalıdır.ankara ev ofis inşaat sonrası temizlik.yerinde halı koltuk araç koltuğu yatak yıkama.son sistem buharlı makinalarla,bağlıca ev temizlik şirketleri

Son olarak evin yüzeyi temizlenir. Yüzeyin türüne göre kullanılan temizlik ürünü farklılık göstermelidir.

İnşaat temizliği öncesi ekipmanlar hazırlanmalıdır. Bol bol çöp torbası bulundurulmalıdır.

İnşaat temizliğinde iş güvenliği önemlidir. İnşaat sonrası temizliğinde kullanılacak kimyasallar günlük ev temizliğinde kullanılan kimyasallardan farklı olacağı için bu iş bir miktar risk barındırır.

Kapılar ve evde monte haldeki mobilyalar temizlenir. Ahşap yüzeyler için özel temizleyiciler kullanılır. Ankara inşaat sonrası temizlik firmaları bu iş için temizleyiciler temin eder.bağlıca dolu ve boş ev temizliği

Son olarak evin yüzeyi temizlenir. Yüzeyin türüne göre kullanılan temizlik ürünü farklılık göstermelidir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, Ankara da Temizlik konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm Temizlik hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0545 836 68 67