Müşteri Hizmetleri;

0534 041 93 97

Bize Yazın;

bilgi@ankaraevtemizlik.com

WhatsApp'dan Bize Yazın!
TR
WhatsApp'dan Bize Yazın!

dikmen temizlik

Ev temizliği hizmeti geçmişte sadece yüksek gelirli insanların faydalandığı bir hizmetken günümüzde artık çok daha geniş bir kitlenin kolaylıkla talep edebildiği bir hizmet haline geldi. Ev temizliği her zaman herkes için bir dert bir angarya olarak hayatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Daha kaliteli bir hayat için ev temizliğini profesyonel yardım ile halletmek gerekiyor. Hayatınızı daha kaliteli evlerimizi de daha temiz istiyorsak ev temizliği hizmetini profesyonel hizmet veren Temizlikdevi ile halledebiliriz. Ev temizliği fiyatları ne kadar diye düşünmenize de gerek yok fiyatlar oldukça uygun. Sunulan hizmet de oldukça kaliteli.bahar detaylı temizliği şirketi

 

Temizlikdevi girişimi ülkemizde başarıları ile adından çok söz ettiren bir hizmet girişimidir. Temizlikdevi.com değerlemesini 3 Milyon TL ye çıkarmış, hem yatırımcıların hem de müşterilerin ilgisini çeken Temizlikdevi hizmetlerinde siz de kolayca yararlanabilirsiniz. Online olarak sipariş verebileceğiniz Temizlikdevi hizmetleri yaşam kalitenizi yükseltecek kaliteli hizmet sunuyor. Ev temizliğinde profesyonel hizmet almak birçok açıdan avantajlıdır. Aslında sizin ev içi emek harcadığınızda çok daha fazlasını verdiğiniz ev temizliği işin uzmanları tarafından yapıldığında size fayda sağlıyor.dikmen halı koltuk yıkama ev ofis temizliği

Ev Temizliği Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ev temizliği almaya karar verdiğinizde karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Temizlikdevi hizmetlerinde tam gün ya da yarım gün hizmet seçebilirsiniz. Hangi sıklıklarla hizmeti alacağınızı da tek seferlik, haftalık ya da aylık gibi seçeneklerden seçebilirsiniz. Ev temizliği hizmetini nasıl alacağınızı siz belirliyorsunuz. Yani hangi temizliğin nasıl yapılması gerektiğini belirterek hizmeti alabiliyorsunuz. Ev temizliği fiyatları ne kadar sorusunu seçmiş olduğunuz temizlik detayları belirler. Klasik ev temizliği hizmetinde almış olduğunuz temizlik sürecinde neler yapılacağını tamamen siz belirliyorsunuz. Ek hizmetler olan kuru temizleme, Perde Yıkama, Halı ve Koltuk Yıkama, Çamaşır Yıkama, Ütüleme, İlaçlama, Baca Temizliği gibi diğer hizmetler için ayrıca hizmet talep edebiliyorsunuz.

Ev temizliği fiyatları konusunda en uygun fiyat ve avantajlı fırsat seçeneklerini Temizlikdevi hizmetlerinde bulabilirsiniz. Aslında ev temizliği hizmetinde fiyattan çok dikkat dilmesi gereken önemli nokta güvenliktir. Temizlik hizmetini veren firmanın güvenilir olması her şeyden önemlidir. Temizlikdevi Türkiye’nin en bilinen ve en çok güvenilen temizlik hizmetlerini sunar. Avrupa Standartlarında hizmet anlayışı ile verilen hizmet her detayda kalitelidir. Temizlikdevi  sadece hizmet verdiği müşteriler açısından değil bir firma olarak da güvenilir ve başarılı bir firmadır. Birçok kampanya ve indirim ortaklığı ile hizmet sunuyor.  

Ev Temizliği Hizmeti Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Ev temizliği zaman ve emek gerektiren yaşamın büyük bir kısmını kaplayan bir iştir. Hatta çoğu insan için ev temizliği yapmak kabus gibi gelir. Dışarıda yorulan herkes evinde dinlenmek ister. Ev temizliği belli rutinlerde yapılmak zorundadır. Ev temizliğiniz kendimiz yaptığımızda hem gerekli hijyeni sağlayamayabiliriz hem de zaman ve emek harcarız.

DİKMEN EV TEMİZLİĞİ


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, Ankara da Temizlik konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm Temizlik hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0545 836 68 67